Výkup papíru a odvoz odpadu - F.I.I. recyklace

Výkup a zpracování druhotných surovin

Likvidace odpadu

Naší hlavní činností je recyklace druhotných surovin a likvidace odpadu. V této oblasti svým zákazníkům nabízíme profesionální přístup vč. zajištění související agendy. Každou zakázku řešíme individuálně dle konkrétní nutnosti klienta s plným využitím lidského potenciálu, jehož rozvoj patří mezi základní hodnoty naší společnosti.

Likvidaci odpadu provádíme co nejšetrněji k životnímu prostředí a co nejefektivněji, abychom docílili jeho další materiální použití. Prioritou naší společnosti je tedy zejména sběr a následné zpracování papíru a plastu. O ekologických pozitivech „recyklovatelnosti“ těchto složek již bylo napsáno mnoho. Zabýváme se také tříděním odpadu ze separačních zvonů.

Další službou je možnost odvozu suti z Vámi určeného místa, na které Vám v případě potřeby bez problému přistavíme kontejner.

K zajišťování veškerých služeb v odpadovém hospodářství používáme vlastní techniku, abychom mohli nabídnout při výkonu maximální flexibilitu. Mezi naše partnery se řadí jak podnikatelské subjekty, tak obce, školská zařízení a podobné organizace.

Pokud máte zájem o jakékoliv bližší informace, příp. nezávaznou cenovou nabídku k uvedené problematice neváhejte nás kontaktovat, jsme Vám plně k dispozici.

Odvoz odpadu
Copyright © 2010 F.I.I., s.r.o. všechna práva vyhrazena Vyrobilo studio FUMI